Outsourcing księgowości2021-02-08T11:40:56+01:00

Outsourcing księgowości

Za sprawą rosnącej konkurencji, wiele właścicieli firm poszukuje usprawnień oraz redukcji kosztów w różnych obszarach działalności. Outsourcing księgowy i finansowy jest rozwiązaniem, po które coraz częściej sięgają przedsiębiorcy.

Outsourcing księgowości Katowice – wybierz ASK Finance

Nasi specjaliści zajmą się realizacją obowiązków Twojej firmy związanych z prowadzeniem ksiąg, kalkulacją wynagrodzeń czy zapewnieniem sprawozdawczości rachunkowo-podatkowej. Profesjonalna obsługa księgowa realizowana jest przez doświadczonych i wykwalifikowanych księgowych.

Outsourcing finansowo-księgowy oferowany przez naszą firmę to gwarancja efektywnej i solidnie wykonanej pracy. Skutecznie wspieramy wszystkich Klientów w obowiązkach związanych z rachunkowością.
Zadzwoń
605 422 413

Skontaktuj się

Jakie to daje korzyści?

Outsourcing usług księgowych pozwala na spore obniżenie kosztów prowadzenia księgowości. Stworzenie działu wewnętrznej księgowości wiąże się z poniesieniem stosunkowo dużych nakładów finansowych po stronie firmy. Decydując się jednak na outsourcing finansowo-księgowy ograniczysz koszty:

 • oprogramowania finansowo-księgowego,
 • urządzeń technicznych, sprzętów komputerowych czy też programów zabezpieczających,
 • związane ze szkoleniami personelu z zakresu obsługi oprogramowania,
 • zatrudnienia pracowników,
 • wynajęcia lub zakupu dodatkowej powierzchni biurowej w celu archiwizacji dokumentów.

Wybierz outsourcing księgowości i zajmij się „core business”

Outsourcing usług finansowych i księgowych umożliwia przedsiębiorcom skupienie uwagi i środków na głównym obszarze swojej działalności (core business). Wybór takiego rozwiązania oznacza, że czasochłonne zadania, jak na przykład nadzór nad obiegiem dokumentów wykonuje nasza firma. Dodatkowo, jako biuro rachunkowe, zobowiązani jesteśmy do tworzenia analiz i raportów, które w przejrzysty sposób obrazują klientom wymagane dane finansowe.

Kompleksowa obsługa

Outsourcing finansowy i księgowy świadczymy zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dużych korporacji. Oferujemy kompleksowe usługi zgodne z przepisami prawa bilansowego i podatkowego, a także zgodnie z krajowymi i międzynarodowymi standardami. Do codziennej pracy wykorzystujemy najnowsze oprogramowania finansowo-księgowe przystosowane do aktualnych przepisów.

Outsourcing księgowości obejmuje między innymi:

 • opracowanie i wdrożenie zasad rachunkowości jednostki,
 • bieżące prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z ustalonymi standardami,
 • sporządzanie deklaracji VAT, prowadzenie rejestrów VAT zakupu i sprzedaży,
 • prowadzenie ewidencji środków trwałych,
 • sporządzanie deklaracji rocznych czy sprawozdań do urzędów statystycznych.

Outsourcing finansowo-księgowy jest dziś nie tylko sposobem spełnienia wymagań ustawowych, ale też narzędziem pomagającym skutecznie zarządzać firmą. Jeśli więc szukasz firmy proponującej optymalne rozwiązania w dziedzinie księgowości i finansów – wybierz ASK Finance już dziś!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami. Chętnie przygotujemy dla Ciebie szczegółową ofertę.

Skontaktuj się z nami  *pola wymagane