Loading...
Nasz zespół2021-07-08T16:43:28+02:00

NASZ ZESPÓŁ

Jesteśmy zespołem specjalistów z różnych dziedzin, co gwarantuje wykonanie usług na jak najwyższym poziomie. W skład naszego zespołu wchodzą osoby posiadające wykształcenie wyższe, w tym wykwalifikowane księgowe, specjaliści ds. kadr i płac oraz ds. rozliczeń podatkowych.

Wieloletnie doświadczenie, zdobyte w trakcie obsługi finansowo-księgowo-podatkowej podmiotów gospodarczych (w tym firm z kapitałem zagranicznym), pozwala nam na elastyczne dostosowywanie się do specyfiki oraz potrzeb każdego Klienta. Aktualnie Spółka zatrudnia 26 osób.

ZARZĄD I UDZIAŁOWCY

Prezesem i głównym udziałowcem Spółki jest Anna Szafarczyk-Kasicka, posiadająca certyfikat uprawniający do prowadzenia ksiąg rachunkowych o numerze 2335/2003.

Jest absolwentką studiów ekonomicznych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach, Menadżerskich Studiów Podyplomowych opartych na strukturze MBA w Szkole Głównej Handlowej oraz Studiów Podyplomowych Prawa Gospodarczego i Handlowego na Uniwersytecie Śląskim.

Posiada ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe, w tym 15 lat w spółkach o kapitale zagranicznym. Zajmowała stanowiska Głównego Księgowego, Prokurenta oraz Dyrektora Finansowego.

Jest autorką wielu artykułów publikowanych na łamach Gazety Prawnej oraz autorką książek „Szczegółowy wykaz obowiązków w rozliczaniu transakcji wewnątrzwspólnotowej dostawy towarów dla potrzeb podatku VAT” i „Odliczenia i zwroty VAT”, wydanych pod szyldem wydawnictwa ODDK.

Specjalizuje się w tematyce podatku od towarów i usług oraz podatku dochodowego.