Loading...
Dla firm2020-12-15T12:59:51+01:00

DLA BIUR RACHUNKOWYCH

Konsolidacja usług księgowych – dołącz do nas!

Jesteś właścicielem biura rachunkowego, ale nie radzisz sobie z prowadzeniem firmy? Masz problemy z płynnością lub nie radzisz sobie w kontaktach z klientami, pracownikami czy instytucjami? Nie posiadasz dostępu do wydawnictw, czujesz się niepewnie w gąszczu zmieniających się przepisów podatkowych?

Zapraszamy do współpracy właścicieli biur i kancelarii rachunkowych. Konsolidując nasze usługi rozwiążemy Państwa problemy. Proponujemy przejmowanie zleceń lub zatrudnienie Państwa celem ich realizacji. Konsolidacja stwarza możliwość rozwoju oraz przeciwdziała ryzyku biznesowemu. Suma doświadczeń pozwala sprostać wielokrotnie większym wyzwaniom oraz realizować więcej zadań. Wspólne działania w kilku lokalizacjach umożliwiają zwiększenie zasięgu usług oraz rozwój bazy Klientów. Konsolidując z nami rynek usług księgowych w Katowicach i aglomeracji śląskiej, w przyszłości staniecie się częścią firmy ogólnopolskiej.

W związku z powyższą propozycją, prosimy o kontakt bezpośrednio z Prezesem Zarządu – Panią Anną Szafarczyk-Kasicką 605-519-090.

Gwarantujemy rzetelne oraz indywidualne podejście do każdej propozycji współpracy, niezależnie od wielkości posiadanej firmy.