Usługi księgowe i rachunkowe w Katowicach

Usług księgowe świadczymy na rzecz wszystkich form działalności – firm i spółek rozliczających się na podstawie zasad ogólnych, podatku liniowego, ryczałtu lub karty podatkowej. Zlecając nam prowadzenie księgowości, mogą Państwo odciążyć swój zespół pracowników i skupić się na pozostałych działaniach związanych z rozwojem firmy. Pomagamy również przygotować dokumentację niezbędną do założenia nowej firmy bądź rejestracji spółki. W ramach doradztwa podatkowego podpowiadamy, jaka forma opodatkowania będzie najbardziej opłacalna i staramy się znaleźć rozwiązania najkorzystniejsze dla naszych Klientów.


Księgowość dla różnych typów firm


Naszą ofertę prowadzenia księgowości kierujemy do osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, spółek osobowych, spółek prawa handlowego, spółek komandytowych, spółek z o.o. oraz spółek akcyjnych. Usługi rachunkowe świadczymy profesjonalnie, uwzględniając przy tym charakter Państwa działalności i zmiany zachodzące w prawie podatkowym. Organy skarbowe bacznie obserwują wszelkie inwestycje, transakcje i składane sprawozdania, więc warto zadbać o to, aby wszystkie dane zawarte w przekazywanych dokumentach były poprawne.


Współpraca ze specjalistami z dziedziny księgowości przyniesie wymierne korzyści również dla Państwa firmy. Niezależnie od branży, w jakiej działacie, optymalizacja i zlecenie takich usług jak obsługa księgowa podmiotowi zewnętrznemu, będzie krokiem w dobrą stronę, podnoszącym efektywność przedsiębiorstwa.


Nasze biuro rachunkowe w Katowicach jest otwarte na współpracę, zapraszamy!

Partnerzy: