Zespół biura rachunkowego


Jesteśmy zespołem specjalistów z różnych dziedzin, co gwarantuje wykonanie usług na jak najwyższym poziomie. W skład naszego zespołu wchodzą osoby posiadające wykształcenie wyższe oraz uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg, specjaliści ds. kadr i płac oraz podatkowcy.

 

Wieloletnie doświadczenie, zdobyte w trakcie obsługi finansowo-księgowo-podatkowej podmiotów gospodarczych (w tym firm z kapitałem zagranicznym), pozwala nam na elastyczne dostosowywanie się do specyfiki oraz potrzeb każdego Klienta. Aktualnie Spółka zatrudnia 25 osób.

 

ASK-Finance Sp. z o. o. w Katowicach

Sekretariat

 

Aleksandra Puton

biuro@ask-finance.pl

 

Dział kontroli i audytu

Przemysław Łasut

przemyslaw.lasut@ask-finance.pl

 

Zespoły księgowe

Małgorzata Staroń

malgorzata.staron@ask-finance.pl

Joanna Piska, Magdalena Nowińska, Anna Tomczyk

 

Anna Jasiok

anna.jasiok@ask-finance.pl

 

Magdalena Kaczorek

magdalena.kaczorek@ask-finance.pl

Dorota Wojtyłowicz, Sonia Machulec, Dawid Kolenda


Beata Loch-Dudek

beata.loch-dudek@ask-finance.pl

 

Krzysztof Ciesielski

krzysztof.ciesielski@ask-finance.pl

Joanna Jaros

Kornelia Niedźwiedzka, Zdzisława Supel

Sebastian Psonka

sebastian.psonka@ask-finance.pl


Dział księgowości uproszczonej (KPiR)

Katarzyna Najgrodzka

katarzyna.bedkowska@ask-finance.pl

Katarzyna Wyłupek


Dział kadr i płac

Monika Kampe-Kania, Agata Kemona,

Agnieszka Gembołyś, Urszula Moś


Dział marketingu

Aleksandra Gola-Szczeszek

aleksandra.gola@ask-finance.pl


Partnerzy: