Biuro rachunkowe ASK-Finance – o nas

Biuro rachunkowe ASK-Finance w Katowicach jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, działającą w sektorze usług księgowych. Celem naszej działalności jest zapewnienie bezpieczeństwa fiskalnego naszym Klientom oraz uwolnienie ich od wszelkich czynności księgowych i kontaktów z urzędami. Spółka została założona w 2010 roku, przejmując wolumen klientów z firmy działającej od roku 2004 pod nazwą ASK-Finance Anna Szafarczyk-Kasicka. Aktualnie jesteśmy jedną z najprężniej rozwijających się spółek na terenie Górnego Śląska. W naszym biurze rachunkowym zatrudnionych jest 21 pracowników i obsługujemy ponad 100 podmiotów gospodarczych. Współpracujemy z doradcą podatkowym, kancelarią prawną oraz syndykiem. Prowadzimy obsługę i sprawozdawczość w języku angielskim, niemieckim i włoskim.

 

Oferujemy usługi w zakresie:

Biuro rachunkowe ASK-Finance Sp. z o. o. zdobyło uznanie wielu swoich Klientów dzięki młodemu, dynamicznemu i doświadczonemu zespołowi, który wykazuje się wiedzą, rzetelnym podejściem do wykonywanej pracy, znajomością realiów prowadzenia działalności, a także uciążliwości wynikających z obowiązków ewidencyjno-podatkowych.

 

Co wyróżnia nasze biuro?

Wieloletnie doświadczenie, zdobyte w trakcie obsługi księgowej oraz kadrowo-płacowej różnych firm, pozwala nam na elastyczne dostosowanie się do specyfiki oraz potrzeb każdego Klienta. Wyróżniamy się dużą wiedzą i profesjonalizmem oraz twórczym podejściem do problemów związanych z prowadzeniem działalności i obowiązkami ewidencyjno-podatkowymi. Z naszą pomocą rozliczenia podatkowe stają się łatwe i przyjemne.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z należytym zaangażowaniem. Naszym atutem jest merytoryczna znajomość podejmowanych zagadnień oraz bogate doświadczenie praktyczne. Dzięki temu nasi Klienci, prowadzą swoją działalność w warunkach komfortu psychicznego oraz w pełni koncentrują się na jej rozwoju. W trosce o dobro Klientów przestrzegamy zasad poufności i ochrony danych. Zaspokajamy potrzeby tych przedsiębiorców, dla których najkorzystniejszym rozwiązaniem jest profesjonalny i rzetelny outsourcing księgowości. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu w prowadzone sprawy, posiadamy ugruntowaną i liczącą się pozycję na rynku usług księgowych.

Partnerzy: