Biuro rachunkowe ASK-Finance – o nas

Biuro rachunkowe ASK-Finance w Katowicach jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, działającą w sektorze usług księgowych. Celem naszej działalności jest zapewnienie bezpieczeństwa fiskalnego naszym Klientom oraz uwolnienie ich od wszelkich czynności księgowych i kontaktów z urzędami. Spółka została założona w 2010 roku, przejmując wolumen klientów z firmy działającej od roku 2004 pod nazwą ASK-Finance Anna Szafarczyk-Kasicka. Aktualnie jesteśmy jedną z najprężniej rozwijających się spółek na terenie Górnego Śląska. W naszym biurze rachunkowym zatrudnionych jest 22 pracowników i obsługujemy ponad 100 podmiotów gospodarczych. Współpracujemy z doradcą podatkowym, kancelarią prawną oraz syndykiem. Prowadzimy obsługę i sprawozdawczość w języku angielskim, niemieckim i włoskim.

 

Oferujemy usługi w zakresie:

Biuro rachunkowe ASK-Finance Sp. z o. o. zdobyło uznanie wielu swoich Klientów dzięki młodemu, dynamicznemu i doświadczonemu zespołowi, który wykazuje się wiedzą, rzetelnym podejściem do wykonywanej pracy, znajomością realiów prowadzenia działalności, a także uciążliwości wynikających z obowiązków ewidencyjno-podatkowych.

 

Co wyróżnia nasze biuro?

Wieloletnie doświadczenie, zdobyte w trakcie obsługi księgowej oraz kadrowo-płacowej różnych firm, pozwala nam na elastyczne dostosowanie się do specyfiki oraz potrzeb każdego Klienta. Wyróżniamy się dużą wiedzą i profesjonalizmem oraz twórczym podejściem do problemów związanych z prowadzeniem działalności i obowiązkami ewidencyjno-podatkowymi. Z naszą pomocą rozliczenia podatkowe stają się łatwe i przyjemne.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z należytym zaangażowaniem. Naszym atutem jest merytoryczna znajomość podejmowanych zagadnień oraz bogate doświadczenie praktyczne. Dzięki temu nasi Klienci, prowadzą swoją działalność w warunkach komfortu psychicznego oraz w pełni koncentrują się na jej rozwoju. W trosce o dobro Klientów przestrzegamy zasad poufności i ochrony danych. Zaspokajamy potrzeby tych przedsiębiorców, dla których najkorzystniejszym rozwiązaniem jest profesjonalny i rzetelny outsourcing księgowości. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu w prowadzone sprawy, posiadamy ugruntowaną i liczącą się pozycję na rynku usług księgowych.

 

Gepard Biznesu

Nasza firma została wyróżniona dwukrotnie w Konkursie Gepardy Biznesu. Odebraliśmy wyróżnienie za rok 2016 oraz 2017. Konkurs organizowany jest od 2006 r. przez Instytut Europejskiego Biznesu. Wyróżnione firmy notują stały wzrost wartości rynkowej, porównany do wycen spółek akcyjnych notowanych na GWP w Warszawie.

 

gepard biznesu, wyróżnienie w 2016 roku gepard biznesu 2017

Partnerzy: