środa, 30 kwiecień 2014

V Ekonomiczne Forum Młodych 7-9 maja 2014 r. Katowice

V Ekonomiczne Forum Młodych 7-9 maja 2014 r. Katowice

 

Zachęcamy do udziału w V Ekonomicznym Forum Młodych, organizowanym przez Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach. Spotkanie dedykowane jest tym, którzy właśnie rozpoczynają swoją karierę zawodową lub mają plany związane z otworzeniem własnego biznesu. Podczas paneli dyskusyjnych uczestnicy będą mogli dowiedzieć się m.in. jakie perspektywy na rynku pracy czekają młodych ludzi, jakie narzędzia aktywizowania i wspierania przedsiębiorczosći stosowane są przez polski rząd oraz organy Unii Europejskiej oraz jak wykorzystać nowe technologie w swojej działalności.

 

Wydarzenie zainicjowane zostało z myślą o młodych ludziach, bez których nie powinno prowadzić się dyskusji o przyszłości Polski, Europy i świata. Wynika to z faktu, iż to młodzi ludzie będą beneficjentami podejmowanych dziś decyzji w kwestiach gospodarczych, społecznych i politycznych. Nie jest więc przypadkiem, że termin V Ekonomicznego Forum Młodych zbiega się z VI edycją Europejskiego Kongresu Gospodarczego.


Program wydarzenia oraz formularz rejestracyjny znajduje się na stronie: http://www.forummlodych.pl/pl/projekty/v-ekonomiczne-forum-mlodych

 

Udział w forum jest bezpłatny.

Partnerzy: