Jedną z usług świadczonych przez nasze biuro jest doradztwo księgowe. Do współpracy zapraszamy wszystkie firmy działające w Katowicach i sąsiednich miastach.

Doradztwo księgowe w Katowicach

Doradztwo księgowe może nieść szereg korzyści dla Państwa przedsiębiorstwa. Prowadząc własną działalność gospodarczą, ciężko skupić się na jednoczesnym rozwoju, pozyskiwaniu kontrahentów i kontroli nad księgowością. Często zdarza się tak, że wraz z rozwojem firmy rośnie liczba pytań bez odpowiedzi w zakresie prowadzenia księgowości oraz interpretacji zapisów prawnych, a złe decyzje mogą zakończyć się nieprzyjemnymi konsekwencjami prawnymi lub stratami finansowymi. Indywidualne konsultacje z doradcą biura rachunkowego ASK-Finance umożliwiają m.in. znalezienie najlepszego rozwiązania w zakresie wyboru formy opodatkowania, wdrożenia odpowiednich rozwiązań księgowych lub rozwiązywania sporów z organami państwowymi.


Stała obsługa i porady – oferta doradztwa księgowego


Zawsze trzymamy rękę na pulsie i informujemy przedsiębiorcę o nadchodzących zmianach w ubezpieczeniach społecznych, prawie podatkowym bądź prawie pracy. Doradztwo księgowe świadczymy zarówno doraźnie, w sytuacjach, gdy potrzebują Państwo pojedynczej porady, jak i regularnie w ramach obsługi księgowej. Mają Państwo pytania dotyczące prowadzenia działalności gospodarczej? Rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu bądź odwiedzenia naszej siedziby w Katowicach!

Partnerzy: